VN +32 2 365 08 20 - VO +32 2 365 08 21  |  Contact

IMEXSO stelt haar team voor

Contacteer rechtstreeks de persoon die u nodig heeft. We staan tot uwer beschikking!

Directie

Alain Fontenelle

0032 (2) 365 08 25

alain@imexso.com

Directie

Thierry Demolie

0032 (2) 365 08 23

thierry@imexso.com

NV Manager

Miloud Farah

0032 (2) 365 08 11

miloud@imexso.com

SHV Manager

Steven DE TEMMERMAN

0032 (2) 365 08 21

steven@imexso.com

Purchase Manager

Klaas Paridaens

0032 (2) 361 52 59

klaas@imexso.com

Customer relationship

François Tetard

0033 (0)6 10 27 05 37

françois@imexso.com

Verkoopsdienst NV

Damien Brison

0032 (2) 365 08 27

damien@imexso.com

Aankoop OV

Marc Forgiarini

0032 (2) 365 08 20

marc@imexso.com

Aankoop OV

Pascal Taevernier

0032 (2) 365 08 20

pascal@imexso.com

Dienst levering

Frédéric Cuvelier

0032 (2) 365 08 20

frederic@imexso.com

Dienst levering

Boris Naldi

0032 (2) 365 08 22

boris@imexso.com

Dienst levering

Valerie Julin

0032 (2) 365 08 14

valerie@imexso.com

Dienst administratie

Chantal Leysen

0032 (2) 365 08 24

chantal@imexso.com

Dienst administratie

Fabienne Dassy

0032 (2) 365 08 17

fabienne@imexso.com

Dienst administratie

Julie Gorez

0032 (2) 365 08 10

julie@imexso.com

IT / Marketing

Adrian Gabrean

0032 (2) 365 08 17

adrian@imexso.com

Dienst receptie atelier

Rudy Druart

0032 (2) 365 08 20

rudy.mec@imexso.com

Dienst receptie atelier

Michael Pletinckx

0032 (2) 365 08 20

info@imexso.com